Business Masters Club – wyłącznie dla AMBITNYCH liderów biznesu 

Business Masters Club – wyłącznie dla AMBITNYCH liderów biznesu 

Nowa jakość

Business Masters Club to projekt adresowany do ambitnych liderów biznesu. Zapraszamy do niego przedsiębiorców, którzy udowodnili już swoją wartość na rynku i nadal chcą czegoś więcej.

Co sprawia, że ten projekt jest wyjątkowy? Fundamentem projektu jest założenie, że każda organizacja biznesowa może rosnąć, przynosząc ogromną satysfakcję i coraz większe zyski jej liderom, jednocześnie pozytywnie wpływając na ich życie oraz ich otoczenie. Wierzymy, że członkostwo w Klubie realnie wpłynie na jakość życia każdej zaangażowanej w jego aktywność osoby.

Przesadziliśmy?  Nie. My naprawdę w to wierzymy! Klub to nieustanna inspiracja, ambitny wzrost i pozytywne relacje.  

Skąd pomysł i wizja BMC?

Jako firma współpracujemy z wieloma liderami biznesu i codziennie dostrzegamy niewykorzystany potencjał, jakim dysponują zarówno liderzy jak i ich zespoły. Uwielbiamy wręcz go wskazywać i wyzwalać. Chcemy pozytywnie wpływać na dynamiczny wzrost polskich firm w sposób trwały, wspierając jednocześnie poczucie finansowej wolności ich liderom. W tych obszarach zauważyliśmy potencjał stworzenia klubu biznesowego innego niż wszystkie – stanowiącego źródło dobrych praktyk, motywującego do osiągania kolejnych sukcesów, otwartego na zaangażowanie każdego, a zarazem ekskluzywnego i prestiżowego w stosunku do najlepszych i najbardziej zaawansowanych członków. 

3 wartości BMC – wzrost, inspiracja i relacje

Wzrost jest dla nas punktem wyjścia i warunkiem funkcjonowania w Klubie. Motywujemy i wspieramy w dążeniu do niego, przekazujemy odpowiednie narzędzia, a na końcu wspólnie ten wzrost mierzymy za pomocą corocznych raportów. Chcemy zagwarantować członkom, że do społeczności należeć będą ci mistrzowie biznesu, którzy potrafią utrzymać minimalny poziom wzrostu – miernika efektywności. Wzrost oznacza dla nas zarówno rosnący dochód, ekspansję, nowe inicjatywy czy rozwój kadry zarządzającej. 

Inspiracja to dzielenie się doświadczeniem i dobrymi praktykami. BMC pielęgnuje ideę inspirującego networkingu polegającego na dzieleniu się skutecznymi rozwiązaniami czy cennymi doświadczeniami. Inspirujemy poprzez pokazywanie dotychczasowych rezultatów i tworzenie programu rozwojowego dla najbardziej ambitnych – umożliwiającego stałe podnoszenie kompetencji i wygrywanie z konkurencją nie tylko na rynku krajowym. 

Relacje stanowią o sile każdej grupy – zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Chcemy inspirować członków Klubu do relacji, które będą wartością zarówno w biznesie jak i życiu osobistym. Z doświadczenia wiemy, że stabilny rozwój firmy i jej usamodzielnianie pozwala znajdować czas na budowanie najcenniejszych relacji. 

Spojrzenie w przyszłość

Ostatni aspekt odpowiedzialności lidera to odpowiedzialność rozumiana jako opieka i troska o jego zespół, społeczność, wszystkich członków organizacji. Ten wymiar odpowiedzialności pozostaje mi osobiście najbliższy, gdyż w największym stopniu dotyczy relacji, które stanowią solidny fundament pod ogromną ilość organizacji.

Business Masters Club gwarantuje nowe możliwości, stały wzrost oraz poczucie zrozumienia i wsparcia wśród znajomych twarzy wyznających podobne wartości. Jeśli masz wątpliwość, czy nasz projekt jest dla Ciebie odpowiedz na 3 pytania. Jeśli na choć jedno z nich odpowiesz pozytywnie to znaczy, że znalazłeś nowe miejsce, które stworzone jest z myślą właśnie o TOBIE: 

  1. Czy chcę ambitnie sięgać po więcej zarówno prywatnie jak i biznesowo?
  2. Czy inspirują mnie ludzie, którzy są w rozwoju o krok lub dwa przede mną?
  3. Czy lubię otaczać się ludźmi, którzy myślą podobnie jak ja i cieszą się moimi sukcesami?

Jeśli masz pytania dotyczące Klubu, pisz bezpośrednio na adres grzegorz@businessmasters.pl. 

Grzegorz Gruza, Business Masters

Grzegorz Gruza

doradca zarządów, strateg biznesu CEO i Prezes Zarządu Business Masters

Jan Kopeć

Jan Kopeć

koordynator ds. kluczowych klientów Business Masters

Dodaj komentarz