Business Masters Club

Każdy mistrz potrzebuje środowiska wzrostu i sztabu,
który pomoże mu wejść na podium.

Business Masters Club

To platforma zrzeszająca mistrzów Biznesu z całej Polski. Klub opiera się na stałym wzroście biznesowym jego członków, nieustannej wewnętrznej inspiracji i wartościowych relacjach, które tworzymy wewnątrz i na zewnątrz naszej społeczności.

„Jeśli jesteś najlepszy w klasie, to jesteś w złej klasie”

John C. Maxwell

3 wartości, na których opiera się klub

Inspiracja

Codziennie motywujemy, inspirujemy i wspieramy rozwój osobisty i organizacyjny członków naszej społeczności, pozwalając im poprawiać jakość swojego życia i rozwijać najlepsze praktyki w ich organizacjach.

Wzrost

Naszą społeczność tworzą ludzie skoncentrowani na nieustającym rozwoju oraz poszerzaniu możliwości ich biznesu, zadaniem klubu jest ułatwianie i pomoc w utrzymaniu tego wzrostu.

Relacje

Klub tworzą ludzie, którym zależy na budowaniu trwałych relacji skoncentrowanych na wartościowej współpracy – zarówno wewnątrz naszej społeczności, wewnątrz ich organizacji, jak i w środowisku zewnętrznym.

Korzyści wynikające z członkostwa

BMC inspiruje i motywuje członków do stałego wzrostu biznesowego

Organizacja stymuluje go poprzez bogatą ofertę merytoryczną, inicjowanie współpracy pomiędzy członkami oraz wsparcie we wdrażaniu nowych narzędzi. 

BMC wspiera poprawę jakości życia członków

Cenimy sobie wolność, przestrzeń osobistą oraz indywidualne potrzeby członków. Wspieramy ich w realizacji marzeń.

BMC zwiększa i ułatwia dostęp do programu rozwojowego

Oraz indywidualnych konsultacji merytorycznych Business Masters. 

BMC tworzy przestrzeń do tzw. inspirującego networkingu

Opartego na wymianie doświadczeń, a nie jedynie wymianie wizytówek. 

Struktura Business Masters Club

Platinum Master

Najbardziej doświadczeni członkowie klubu. Posiadają samodzielnie funkcjonujące biznesy (poziom „autopilot” lub “półautomat” w skali Business Masters), wszechstronnie angażujący swój biznes w działalność klubu oraz składający roczne raporty. 

Gold Master

Pretendenci do tytułu Platynowych Mistrzów. Zaliczają się tu członkowie nie posiadający jeszcze w pełni samodzielnego biznesu, jednak angażujący się w działalność klubu i składający roczne raporty oraz mistrzowie z biznesami samodzielnymi, którzy nie chcą jednak aktywnie angażować się w działalność klubu. 

Silver Master

Mistrzowie biznesu, którzy rozpoczynają swoją przygodę z klubem i w niewielkim stopniu angażują się w program rozwojowy oraz inne aspekty działalności społeczności. 

Jak dołączyć do klubu?

Zostań jednym z Mistrzów Biznesu

Aby dołączyć do klubu, w pierwszej kolejności należy wziąć udział w Teście Kondycji Firmy, a następnie w rozmowie z konsultantem potwierdzić wolę uzyskania członkostwa.

Utrzymanie członkostwa pozostaje w pełni bezpłatne – jedynym warunkiem jest składanie krótkich rocznych raportów potwierdzających rozwój Twojej firmy, w którym chcemy Cię wspierać. Raporty te pozwolą tworzyć i udostępniać treści i narzędzia jak najbardziej użyteczne i potrzebne do dalszego wzrostu członków społeczności. 

„Jak nic się nie zmienia, to nic się nie zmienia.”

John C. Maxwell

Jeśli chcesz otrzymać od nas więcej informacji dotyczących klubu, wypełnij formularz kontaktowy: