Greta Winkler

Greta Winkler

coach, mentor
Business Masters sp. z o.o.

Certyfikowany coach, coach mocnych stroni mentorka. Prezes Zarządu Fundacji Cyryla i Metodego – odpowiedzialnej za markę Tato.Net.  

Angażuję się w pomaganie zespołom, pracownikom, menadżerom i zarządom w wydobyciu ich potencjału. Odkrywanie mocnych stron, wspieranie rozwoju i budowanie znaczących relacji to moja pasja i misja życiowa. Uwalniam potencjał moich klientów, pomagając im lepiej poznać siebie i swoje zespoły oraz przekuć tę świadomość w działanie. Moja praca skupia się na wsparciu zarówno sektora NGO, jak i biznesu, koncentrując się na efektywności i prostocie w zarządzaniu.
 
Moje doświadczenie w zarządzaniu zespołami, koordynowanie m.in. projektami ministerialnymi pozwala mi wprowadzać skuteczne rozwiązania technologiczne do firm, ułatwiając codzienną pracę i zwiększając efektywność. Od 2018 roku koordynuję międzynarodowe konferencje, które stanowią nie tylko platformę do wymiany wiedzy, ale również inspirują do działań.
Prywatnie jestem żoną i mamą. Moje zaangażowanie nie kończy się na pracy zawodowej – prowadzę bloga i fanpage, gdzie dzielę się swoimi doświadczeniami z życia rodzinnego, ukazując zarówno jego radości, jak i trudności związane z autyzmem. Nieustannie dążę do rozwoju, nie poddając się nawet w obliczu wyzwań. Kiedy napotykam chwile stresu, wyciszam się w kuchni, oddając się pasji gotowania. Codziennie dziękuję za to, że jestem tu, gdzie jestem.