Przedsiębiorco! Czy chcesz osiągać więcej?

Jak przekształcić swoje nawyki, by osiągnąć cele biznesowe i zwiększyć sprzedaż

Odkryj nasz 30-dniowy przewodnik, który dostarczy Ci kluczowych umiejętności i technik do pracy nad najważniejszym składnikiem Twojego sukcesu – Tobą!

Drogi Przedsiębiorco,

czy Ty również zastanawiasz się, jak:

Osiągnąć cele sprzedażowe i rozwijać swoją firmę?

Wzmocnić samodyscyplinę i skutecznie zarządzać czasem?

Kształtować pozytywne podejście i sposoby myślenia?

Tworzyć nawyki, które przyczynią się do Twojego sukcesu?

Nie tracić motywacji, nawet gdy napotkasz przeszkody?

Przedstawiamy Przewodnik

"Nawyki Skutecznego Przedsiębiorcy"

Przewodnik, który przez 30 dni, codziennie, prosto na Twojego maila będzie przesyłać Ci techniki wraz z pytaniami coachingowymi i zadaniem do wykonania.

Na jakie konkretne korzyści po skorzystaniu z Przewodnika możesz liczyć?

Osiągnij cele sprzedażowe - Karty Nawyków Przedsiębiorcy pomogą Ci wyznaczać i realizować cele biznesowe, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży i rozwoju firmy.

Wzmocnij samodyscyplinę - Nasz produkt pozwoli Ci wypracować nawyki, które zwiększą Twoją samodyscyplinę i efektywność w pracy.

Utrzymaj wysoką motywację - Dzięki Kartom Nawyków Przedsiębiorcy nauczysz się utrzymywać motywację, nawet gdy napotkasz przeszkody.

Kształtuj pozytywne myślenie - Karty pomogą Ci pracować nad swoją osobowością i sposobem myślenia, co wpłynie na Twoje podejście do prowadzenia biznesu.

Wprowadzaj pozytywne wzorce zachowań - Wykorzystaj Karty Nawyków Przedsiębiorcy, aby rozwijać nawyki, które przyczynią się do Twojego sukcesu.

Co znajdziesz wewnątrz?

W tym krótkim filmie Beata Lipska opowie Ci, z czego składa się przewodnik, jak w skuteczny sposób z niego korzystać oraz przedstawi kilka najlepszych praktyk zwiększających efektywność w stosowaniu przewodnika.

W tym materiale Regina Burdaś opowie Ci:

Czym tak naprawdę są nawyki,
Jak we właściwy sposób zbudować cel wybranego nawyku,
Oraz przedstawi Ci kilka propozycji nawyków, które powinni rozwijać skuteczni przedsiębiorcy.

30 kart do pracy z nawykami w formie elektronicznej, codziennie, przez miesiąc wysyłanych na Twój adres email.


Każda karta to inna technika, narzędzie lub koncepcja złożona z krótkiego opisu, pytań coachingowych i zadania do wykonania.

Zamów już teraz przewodnik

"Nawyki Skutecznego Przedsiębiorcy"

Przewodnik, który przez 30 dni, codziennie, prosto na Twojego maila, będzie przesyłać Ci techniki wraz z pytaniami coachingowymi i zadaniem do wykonania.

Cena regularna 197zł

Cena dla Ciebie, tylko TERAZ 47zł

100% gwarancja satysfakcji

Wiemy, że nasze Karty Nawyków Przedsiębiorcy mogą zmienić Twój sposób prowadzenia firmy i pomóc Ci osiągnąć większe sukcesy. Dajemy Ci jednak pełne 30 dni na wypróbowanie tego produktu, żebyś mógł sam przekonać się o ich wartości. Jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zwrócimy Ci pieniądze. Zero ryzyka, a tyle do zyskania.

Poznaj twórców,
"Kart Nawyków Przedsiębiorcy"

Beata Lipska

Konsultant biznesowy, wiceprezes zarządu Business Masters sp. z o.o.

Moją misją jest pomaganie innym w osiąganiu celów bez względu na pojawiające się po drodze wyzwania. Od 2007 roku zajmuję stanowiska managerskie i tworzę zespoły marzeń osiągające spektakularne sukcesy. Pomagam odkryć i docenić siłę współpracy.

Regina Burdaś

Partner Business Masters sp. z o.o.
trener przywództwa, coach, mentor

Od wielu lat towarzyszę ludziom w zmianie, w poznawaniu siebie, w odkrywaniu swojego potencjału i rozwijaniu go. Inspiruję do odważnego podążania za swoimi talentami i potencjałem, do bycia w miejscu jego realizacji.

© 2023 Business Masters Wszystkie prawa zastrzeżone

Beata Lipska

konsultant biznesowy, wiceprezes zarządu Business Masters sp. z o.o.

Moją misją jest pomaganie innym w osiąganiu celów bez względu na pojawiające się po drodze wyzwania. Od 2007 roku zajmuję stanowiska managerskie i tworzę zespoły marzeń osiągające spektakularne sukcesy. Pomagam odkryć i docenić siłę współpracy.

Beata Lipska


Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych branżach, a wśród firm, z którymi współpracowałam, są m.in. Polska Grupa Farmaceutyczna, Proama, Orange, Uniwersytecki Szpital Kliniczny i Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wprowadziłam firmę zagraniczną na polski rynek, tworzyłam od podstaw struktury call center, budowałam i rozwijałam sieci sprzedaży w oparciu o model partnerski, zarządzałam flotą transportową i strukturami magazynowymi obsługującymi kilkadziesiąt tysięcy unikalnych produktów.

Od ponad 20 lat zajmuję się rozwojem osobistym. Prowadzę szkolenia specjalistyczne, tworzę procedury, udoskonalam procesy w firmach. Wierzę, że aby skutecznie wspierać innych, sama też muszę się stale rozwijać. Jestem magistrem socjologii, ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi i grafiki komputerowej, a także wiele innych szkoleń, m.in. ekonomicznych. W swojej pracy często wykorzystuję coaching i wciąż doskonalę się w tym obszarze. Jestem przekonana, że to klient najlepiej zna swoje potrzeby, a odpowiednie pytania mogą mu pomóc w wyznaczeniu konkretnych celów i znalezieniu drogi do ich osiągnięcia.

Jestem zaangażowana społecznie. W 2018 roku powołałam do życia fundację wspierającą i promującą działania artystyczne, teatralne, kulturalne i edukacyjne.

Prywatnie jestem matką dwójki cudownych dzieci i żoną wspaniałego mężczyzny.

Close

Regina Burdaś

partner Business Masters sp. z o.o.
trener przywództwa, coach, mentor

Moją pasją jest drugi człowiek

Od wielu lat towarzyszę ludziom w zmianie, w poznawaniu siebie, w odkrywaniu swojego potencjału i rozwijaniu go. Inspiruję do odważnego podążania za swoimi talentami i potencjałem, do bycia w miejscu jego realizacji.

Regina Burdaś


W towarzyszeniu ludziom pomagają mi dedykowane temu narzędzia a przede wszystkim moje kompetencje i doświadczenie. Jestem coachem mocnych stron SCC wg Instytutu Gallupa, trenerem i konsultantem typów osobowości Extended DISC oraz Finxs Sales Assessment, trenerem personalnym Career Direct. Prowadzę w tym aspekcie treningi indywidualne, zespołowe, szkolenia.

Z wykształcenia jestem ekonomistą o kierunku organizacja i rozwój przedsiębiorstw, pedagogiem, doradcą zawodowym i personalnym oraz mentorem. Aby poszerzyć swoje spojrzenie na rozwój człowieka i prowadzenie go przez zmianę, poszerzyłam moje kompetencje o terapię w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

Jestem również certyfikowanym coachem, mentorem i trenerem przywództwa międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team, w której jestem partnerem szkoleniowym i wspieram w rozwoju innych trenerów i coachów. Z ramienia MLCT jestem jednym z wykładowców w Szkole Liderów na Akademii Leona Koźmińskiego.

Maksymalista to mój pierwszy i najsilniejszy talent wg Raportu Gallupa. Co to oznacza? Oznacza to, że koncentruję się na mocnych stronach jako sposobie stymulowania działalności osobistej oraz zespołowej. Staram się przekształcić coś, co jest dobre w coś, co będzie doskonałe. Instynktownie potrafię odkryć to, co sprawia, że niektóre osoby są unikalne i niezwykłe. Skupiam się na jakości i widząc, co każda osoba naturalnie robi najlepiej, chcę jej to umożliwić sprawiając, że pojedyncze osoby, grupy i zespoły stają się coraz lepsze.

Prywatnie jestem szaloną mamą dwójki cudownych nastolatków, posiadaczką gromady kotów i kochającego berneńczyka. Pochodzę z rodziny artystów, dzięki czemu mój poziom kreatywności ogromnie mnie wspiera we wszystkich moich działaniach. Resetuję się na łonie przyrody, z książką w ręku, podróżując.

Close
×
×

Koszyk