Hiperskuteczny Lider 2.0

Celem każdego lidera jest osiągnięcie z zespołem planowanego rezultatu. Potrzebą zespołu jest współpraca z liderem, który zapewni mu rozwój  i wspierającą atmosferę. Na tym praktycznym szkoleniu nauczysz się jak skutecznie pogodzić potrzeby lidera i zespołu.

2-dniowy intensywny warsztat

9-10 grudnia


3980

4986 4986

ZŁ/OS. NETTO

pre order do 31 października

W czasie tego szkolenia online dowiesz się:

Poznasz skuteczną metodę dopasowania zadań do talentów i możliwości pracowników.

Nauczysz się kiedy lider potrzebuje być bardziej stanowczy, a kiedy bardziej wspierający.

Praktycznie przećwiczysz 8 narzędzi zlecania, wspierania i korygowania działań pracowników.

Weźmiesz udział w ćwiczeniach typu role-play (będziesz prowadzić realne rozmowy z pracownikami, które nagrywane będą na video, aby wyłapać co było w nich doskonałe, a co warto na przyszłość skorygować).

Spędzisz 2 dni w proporcjach 15% wiedzy, 85% liderskiej praktyki.

To szkolenie sprawi, że trudne rozmowy z pracownikami będziesz prowadzić z łatwością i pewnością rezultatu.


Po szkoleniu będziesz sprawnie posługiwać się z narzędziami Liderskimi, z których od lat korzystają menadżerowie takich firm jak: Toyota (w Polsce i Anglii), Philips, Volvo i 3M. Od kilku miesięcy również ABM Greiffenberger Polska.

Ilość miejsc jest ograniczona!


Szkolenie oparte będzie na: metodzie "Leadership Tool Box" oraz know-how John’a Maxwell’a.


Grzegorz Gruza

doradca zarządów, strateg biznesu, prezes zarządu Business Masters sp. z o.o

O prowadzącym

Od 16 lat jestem przedsiębiorcą, konsultantem i strategiem biznesu. Doradzam, prowadzę szkolenia i mentoring, które wspierają przedsiębiorców i menadżerów tak, aby maksymalnie wykorzystywali swój potencjał i talenty.

Mam własne, bogate doświadczenie biznesowe w następujących branżach: doradczo-szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej oraz IT. Jedną z moich spółek działa od 8 lat bez mojego zaangażowania operacyjnego, na wysokiej marży i stale podnosi roczny obrót.

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPA Lublin), studiowałem na kierunku MBA (Business Center Club/Erasmus University).

Posiadam kompetencje mentora biznesu potwierdzone certyfikatem. Jestem też certyfikowanym coachem i trenerem przywództwa JOHN MAXWELL TEAM.

Skutecznie doradzam zarówno średnim firmom w fazie wzrostu i rozwoju jak i dużym organizacjom. Pracuję doradczo-szkoleniowo w Polsce i za granicą. Prowadzę zajęcia na studiach menedżerskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Prywatnie jestem życiowym optymistą i lubię dreszczyk emocji. Mężem jednej żony

i ojcem trzech córek. W wolnych chwilach staję się taternikiem i narciarzem, kocham godziny spędzone na desce windsurfingowej. Latam na paralotni. Biegam.

Ilość miejsc ściśle ograniczona.

Gotowy, żeby poznać  4 kroki do niezależności w biznesie?

Zarezerwuj swoje miejsce póki jest dostępne

8 września 2022 r. godz. 18:00

© 2022 BusinessMasters

REJESTRACJA


Szanujemy Twoją prywatność. Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.

Close
×
×

Koszyk