MARCIN SOBOCIŃSKI

partner Business Masters sp. z o.o.
ekspert rozwoju biznesu i marketingu

Z zamiłowania przedsiębiorca, strateg oraz doradca zarządów w zakresie rozwoju biznesu, marketingu bezpośredniego i info biznesu.


Ma ponad 13 letnie doświadczenie jako konsultant we współpracy z zarządami spółek i przedsiębiorcami. Był doradcą lub członkiem zarządów takich firm, jak Brian Tracy International, Accelerated Learning International Ltd. czy spółki wydawniczej Audiolerning – liderów swoich branż w Polsce.
Na przestrzeni lat współpracował lub prowadził projekty szkoleniowe, consultingowe i transformacyjne dla licznych organizacji z dziesiątek branży zarówno Polskich jak i zagranicznych.


Współpracował w ramach rozwoju firm, kampanii promocyjnych, tworzeniu linii produktowych i opracowywaniu strategii bezpośrednio ze światowej klasy liderami biznesu, takimi jak Brian Tracy, Blair Singer, Alex Mandosian, Bob Proctor, Harv Eker, dr Robert Rohm, Jack Canfield, Colin Rose i innymi.
Prywatnie wielki fan ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia technik. Uczestnik niezliczonych grup mentoringowych, szkoleń, warsztatów i seminariów światowych ekspertów biznesu, marketingu, sprzedaży i online marketingu.