WSPARCIE

Potrafimy skutecznie wspierać w rozwoju mikrofirmy, firmy małe i średnie tak, aby stały się duże. Pomagamy liderom biznesu przechodzić przez 4 kolejne stopnie samodzielności organizacji.

ROZWÓJ

Przedsiębiorcy na różnych etapach rozwoju swojego biznesu potrzebują dedykowanych i sprawdzonych w praktyce rozwiązan. Pomaganie im to nasze pasja.

WOLNOŚĆ BIZNESOWA

Jeśli masz małą firmę i chcesz ją rozwinąć, nasz zespół powstał z myślą o Tobie. A jak już urośnie i będziesz chciał ją usamodzielnić – odsunąć się od operacji i zarządzać nią z perspektywy nadzorczej – to dojdziemy z Tobą także do tego momentu. Zapraszamy do wspólnej wędrówki po biznesowe szczęście i wolność.

Pracowaliśmy z menadżerami poniższych firm:

W czym możemy Ci pomóc

Każda firma jest inna, każda wymaga indywidualnego podejścia. Są jednak obszary, 
które w każdej firmie mają kluczowe znaczenie.

Samodzielność organizacji

Uwolnij się od działań operacyjnych, zacznij cieszyć się spółką, która rozwija się i zarabia bez Twojej obecności.

Rozwój strategiczny

Skoncentruj się na tym co jest Waszą silną stroną, co docenia rynek. Rozwiń firmę do skali dużej organizacji.

Efektywny zespół

Wyzwól w Twoim zespole pełny potencjał, który spowoduje, że Twoi pracownicy będą zadowoleni i efektywni jak nigdy dotąd.

Maksymalizacja sprzedaży

Wprowadź proste i sprawdzone rozwiązania, które sprawią, że wyniki Twojej sprzedaży będą rosły. Zrób to w kilku prostych ruchach.

Nadzór finansowy

Wprowadź rozwiązania, które pozwolą Ci na pełny wgląd i pełną kontrolę nad każdą złotówką, którą w spółce zarabiasz, wydajesz czy inwestujesz.

Ekspansja zagraniczna

Wejdź ze swoim produktem czy usługą na rynki zagraniczne, zdobądź nowych partnerów, kontrakty i możliwości, których nie znajdziesz na rynku krajowym. Rośnij biznesowo.

Nasze rozwiązania

Produkty

Obrazek przedstawia dłoń trzymającą długopis, ktora analizuje wykres narysowany na kartce

Test Kondycji Firmy


Sprawdź jak działa Twoja firma w 8 kluczowych obszarach. Gdzie są Wasze najsilniejsze strony i nad czym warto popracować. Omów z nami wyniki i rozważ wdrożenie rekomendacji, jaki Ci zaproponujemy.

obrazek przedstawia kobietę i mężczyznę stojących przy tablicy. Analizują dane, które są rozrysowane na tablicy.

Sesja strategiczna dla zarządu

Popatrz na spółkę z innej perspektywy. Zweryfikuj lub doprecyzuj swoje cele i potencjał. Sprawdź na ile aktualny rynkowo jest Twój obecny model biznesowy. Zrób przed sesją Test Kondycji Firmy - bezpłatnie.

obrazek przedstawia stojącą przy tablicy kobietę, która przeprowadza sesję coachingową dla mężczyzny siedzącego obok na krześle

Mentoring indywidualny

Chcesz popracować indywidualnie nad Twoim biznesem? A może widzisz potrzebę rozwoju swoich kompetencji liderskich lub menadżerskich? Jeśli tak ,to cykl 6 sesji indywidualnych będzie dla Ciebie wartościową inwestycją.

Zdjęcie przedstawia dłonie ludzi, ułożone jedna na drugiej. W tle znajdują się dokumenty i laptop.

Projekt transformacyjny

Twoim celem jest wprowadzenie firmy na wyższy poziom samodzielności? Chcesz generować lepsze wyniki w swoim biznesie, jednocześnie osobiście mniej w nim pracować? Pomożemy Ci sprawnie przeprowadzić firmę przez etap zmiany. Dzięki transformacji, nabierze ona większej sprawności.

Ekspansja zagraniczna

Udana transformacja często rozbudza apetyt na więcej. Pomożemy Ci znaleźć partnerów handlowych na rynkach zagranicznych. Nauczymy Twój dział marketingu jak sprawnie realizować działania growth hacking’u. Wprowadzimy Twoje produkty na nowe rynki.

Business Masters CLUB

Budujemy społeczność firm średniej wielkości, które chcą sięgać po więcej. Jesteśmy przekonani, że najlepiej jest rozwijać się w gronie ludzi, którzy mają podobne cele i różne doświadczenia. W ramach BM Club inicjujemy wymianę doświadczeń i kontaktów.

Nasze "Dlaczego"

Liderzy biznesu

Jesteśmy społecznością liderów biznesu. Skutecznie wspieramy w rozwoju osoby wpływowe, które pozytywnie kształtują jakość życia milionów ludzi.

Inspiracja

Inspirujemy do wzrostu. Codziennie.

Przyszłość

Wierzymy, że szczęśliwi liderzy – którzy służą innym – kreują lepszy, wolny świat.

To od nich zaczyna się zmiana.

 

Skorzystaj z bezpłatnego kursu

Jak zwiększyć sprzedaż o 33% w skali roku bez marnowania czasu, energii i pieniędzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych*

Opinie

Grzegorz Gruza - przewodnik po zmianie, wnikliwy obserwator i innowator. Profesjonalista nie obawiający się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać w rozwoju ludzi i ich firmy, a jednocześnie człowiek wnoszący do relacji szacunek, serdeczność i humor. Budowanie, wspieranie, ulepszanie i pomaganie innym, to przestrzeń, z której Grzegorz czerpie swoją życiową i zawodową satysfakcję, zarażając nią innych. To jednocześnie ogromna przyjemność, płynąca z pracy z tym wysokiej klasy profesjonalistą. Serdecznie polecam!
Iwona Polkowska​
Prezes The John Maxwell Team Poland​
Decyzja o podjęciu współpracy z Grzegorzem Gruzą nie była łatwa, bo pomyślałem: co On może wiedzieć o moim biznesie? Zaryzykowaliśmy i już teraz widzę, że było warto. Spojrzenie z boku na firmę pomogło mi dostrzec nasze silne strony, ale też obszary w których musimy dokonać zmian aby dalej się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Na bieżąco wprowadzamy zmiany i efektywne narzędzia współpracy, aby skutecznie zarządzać procesami w firmie. Teraz wiem, że bez pomocy Grzegorza dochodzilibyśmy do tego miesiącami, a może dłużej…. Współpraca z Grzegorzem pozwoliła też nam dostrzec nowe szanse rozwoju na rynku poprzez wyznaczenie nowej strategii działania w oparciu o analizę rynku, a także dopasowanej do oczekiwań klientów i wykorzystującej w pełni potencjał i zasoby firmy.
Stanisław Więch
Prezes CEWAR Sp z o.o.
Nasza współpraca z Grzegorzem Gruzą dotyczyła wsparcia naszego procesu sprzedaży z poziomu strategii oraz kompetencji miękkich. Na zmieniającym się rynku poczuliśmy potrzebę obiektywnego spojrzenia kogoś kompetentnego, tak trafiliśmy na Grzegorza. Know-how które wypracowaliśmy i wdrożyliśmy dzięki Grzegorzowi, dało nam nową perspektywę w działaniu oraz energię, z którą mogliśmy skuteczniej dotrzeć do szerszej grupy Klientów i zaoferować im naszą praktyczną pomoc. Polecam Grzegorza z Jego wiedzą, doświadczeniem i energią. Oby więcej takich osób na rynku doradczo-szkoleniowym.
Marcin Mieńkowski​
Senior Partner w Phinance s.a.
Nieocenione jest to, że Grzegorz Gruza jest katalizatorem działań. Nie wywiera wpływu, a słucha i wspiera nasze decyzje. Cenię go za duże ambicje, ogromną skuteczność w działaniu i wysoki poziom organizacji pracy.
Artur Przybyś​
Prezes Zarządu Biuro Ekspertyz Sądowych sp z o.o.​

Najnowsze artykuły

Zapisz się na bezpłatny kurs

Jak zmienić przeciętnych pracowników w mistrzowski zespół?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych*