Program Wsparcia
Strategicznego 
dla liderów biznesu


Większość liderów w sektorze MŚP nie monitoruje swoich firmowych planów rozwoju. Z trudem - jeśli w ogóle - znajdują czas na popatrzenie na swój biznes z szerszej, strategicznej perspektywy. Rzadko osiągają dokładnie te cele, jakie zakładają. Wygrywa u nich tylko tu i teraz. 

Ten program to indywidualne wsparcie dla Ciebie, które dostosowane będzie do realiów Twojej branży oraz etapu rozwoju Twojego biznesu. Poniżej opisuję 3 warianty programu do Twojego wyboru:

Wariant ekonomiczny:

mentoring strategiczny (sesje indywidualne online): 60 min. w miesiącu,


filmy z praktycznymi case study: 1 film raz w tygodniu,


dostęp do platformy wiedzy BM (filmy i webinary)


bezpłatny udział w kolacjach Masters Evening: 4 razy w roku,


15% rabatu na wszystkie produkty Business Masters.

1.497zł.

netto/m-c.
1841,31zł brutto/m-c

Umowa abonamentowa podpisywana na 12 miesięcy.

Wariant optymalny:

wszystkie pozycje wariantu ekonomicznego,


grupa master mind, na której będą wspierać Ci inni – podobnie do Ciebie - przedsiębiorcy: 1 spotkania co 2 tygodnie (60 min)


dedykowane webinary live (Q&A, zewnętrzni eksperci): 1 webinar w miesiącu, 90 minut,


“czerwona linia" - dostęp do dodatkowej, bezpłatnej konsultacji ze mną lub zespołem Business Masters w sytuacji kryzysowej w firmie (bez limitu czasowego).

1.897zł.

netto/m-c.
2333,31zł brutto/m-c

Umowa abonamentowa podpisywana na 12 miesięcy.

Wariant otwarty:

wszystkie pozycje wariantu ekonomicznego,


mentoring strategiczny (sesje indywidualne online): ilość godzin w miesiącu do indywidualnego uzgodnienia,


grupa master mind, na której będą wspierać Ci inni – podobnie do Ciebie - przedsiębiorcy: 1 spotkania co 2 tygodnie (60 min)


dedykowane webinary live (Q&A, zewnętrzni eksperci): 1 webinar w miesiącu, 90 minut,


"czerwona linia" - dostęp do dodatkowej, bezpłatnej konsultacji ze mną lub zespołem Business Masters w sytuacji kryzysowej w firmie (bez limitu czasowego).


Cena liczona indywidualnie od ilości godzinnych sesji mentoringowych  w miesiącu, nie mniejsza jednak niż 2897zł. netto przy 2 sesjach w miesiącu.


Umowa abonamentowa podpisywana na 12 miesięcy.

Gwarancja satysfakcji.

W przypadku braku zadowolenia z programu i wycofaniu się z końcem 1 miesiąca, gwarantujemy pełny zwrot wpłaconych środków (jedynym warunkiem zwrotu jest udział we wszystkich aktywnościach przygotowanych dla grupy, zaplanowanych na pierwszy miesiąc).

Grzegorz Gruza

doradca zarządów, strateg biznesu, prezes zarządu Business Masters sp. z o.o

O prowadzącym

Od 16 lat jestem przedsiębiorcą, konsultantem i strategiem biznesu. Doradzam, prowadzę szkolenia i mentoring, które wspierają przedsiębiorców i menadżerów tak, aby maksymalnie wykorzystywali swój potencjał i talenty.

Mam własne, bogate doświadczenie biznesowe w następujących branżach: doradczo-szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej oraz IT. Jedną z moich spółek działa od 8 lat bez mojego zaangażowania operacyjnego, na wysokiej marży i stale podnosi roczny obrót.

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPA Lublin), studiowałem na kierunku MBA (Business Center Club/Erasmus University).

Posiadam kompetencje mentora biznesu potwierdzone certyfikatem. Jestem też certyfikowanym coachem i trenerem przywództwa JOHN MAXWELL TEAM.

Skutecznie doradzam zarówno średnim firmom w fazie wzrostu i rozwoju jak i dużym organizacjom. Pracuję doradczo-szkoleniowo w Polsce i za granicą. Prowadzę zajęcia na studiach menedżerskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Prywatnie jestem życiowym optymistą i lubię dreszczyk emocji. Mężem jednej żony

i ojcem trzech córek. W wolnych chwilach staję się taternikiem i narciarzem, kocham godziny spędzone na desce windsurfingowej. Latam na paralotni. Biegam.


Rośnie to na czym się koncentrujesz.
Zagwarantuj sobie czas na rozwój firmy.

Nasz program to inwestycja, która może okazać się najlepiej zagospodarowanym czasem i środkami. Pomogę Ci osobiście osiągać cele jakie sobie stawiasz.
Mogę przyjąć ograniczoną ilość firm do opieki indywidualnej. Nie zwlekaj, aż ktoś inny zajmie miejsce, które czeka na Ciebie.

Skontaktuj się ze mną i ugodnijmy szczegóły naszej współpracy.

© 2022 BusinessMasters

Chcę porozmawiać o otwartym wariancie programu


Szanujemy Twoją prywatność. Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.

Close