Regina Burdaś

partner Business Masters sp. z o.o.  
trener przywództwa, coach, mentor
 

Moją pasją jest drugi człowiek 

Od wielu lat towarzyszę ludziom w zmianie, w poznawaniu siebie, w odkrywaniu swojego potencjału i rozwijaniu go. Inspiruję do odważnego podążania za swoimi talentami i potencjałem, do bycia w miejscu jego realizacji.

W towarzyszeniu ludziom pomagają mi dedykowane temu narzędzia a przede wszystkim moje kompetencje i doświadczenie. Jestem coachem mocnych stron SCC wg Instytutu Gallupa, trenerem i konsultantem typów osobowości Extended DISC oraz Finxs Sales Assessment, trenerem personalnym Career Direct. Prowadzę w tym aspekcie treningi indywidualne, zespołowe, szkolenia.

Z wykształcenia jestem ekonomistą o kierunku organizacja i rozwój przedsiębiorstw, pedagogiem, doradcą zawodowym i personalnym oraz mentorem. Aby poszerzyć swoje spojrzenie na rozwój człowieka i prowadzenie go przez zmianę, poszerzyłam moje kompetencje o terapię w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

Jestem również certyfikowanym coachem, mentorem i trenerem przywództwa międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team, w której jestem partnerem szkoleniowym i wspieram w rozwoju innych trenerów i coachów. Z ramienia MLCT jestem jednym z wykładowców w Szkole Liderów na Akademii Leona Koźmińskiego.

Maksymalista to mój pierwszy i najsilniejszy talent wg Raportu Gallupa. Co to oznacza? Oznacza to, że koncentruję się na mocnych stronach jako sposobie stymulowania działalności osobistej oraz zespołowej. Staram się przekształcić coś, co jest dobre w coś, co będzie doskonałe. Instynktownie potrafię odkryć to, co sprawia, że niektóre osoby są unikalne i niezwykłe. Skupiam się na jakości i widząc, co każda osoba naturalnie robi najlepiej, chcę jej to umożliwić sprawiając, że pojedyncze osoby, grupy i zespoły stają się coraz lepsze.

Prywatnie jestem szaloną mamą dwójki cudownych nastolatków, posiadaczką gromady kotów i kochającego berneńczyka. Pochodzę z rodziny artystów, dzięki czemu mój poziom kreatywności ogromnie mnie wspiera we wszystkich moich działaniach. Resetuję się na łonie przyrody, z książką w ręku, podróżując.