MASTERS EVENING

Dołącz do społeczności, która wzajemnie się inspiruje, 

wspiera oraz robi wspólny biznes.

16 MAJA, GODZ, 18.00
Varsovia Apartamenty
(ul. Kasprzaka 31, Warszawa)

Czym jest Masters Evening?

01

Masters Evening to wydarzenie od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Jest to przestrzeń wymiany doświadczeń, nowych rozwiązań, unikalnego networkingu i wzajemnej inspiracji.

02

Masters Evening to więcej niż spotkanie networkingowe. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, na którym zdobędziesz wiedzę od prelegentów, będziesz pracować nad rozwojem swojej firmy z innymi przedsiębiorcami i powiększysz swój network. Tworzymy unikalne spotkania, które sprawiają, że po zakończeniu masz konkretne pomysły do wdrożenia w firmie.

⁠⁠Prelegenci

“Czym jest i dlaczego warto dbać o doświadczenie klienta, niezależnie od wielkości firmy."

Piotr Wojciechowski

Założyciel (2015) Fuzers i konsultant w obszarze Customer/Employee Experience. W tym obszarze realizował projekty m.in. dla IKEA, mBank, PKO BP, ING, Grupa Pracuj, Credit Agricole Bank Polska, Fortum Power & Heat, PZU, T-Mobile, Asseco i wielu innych.
Akredytowany trener w obszarze projektowania usług i doświadczeń na najwyższym poziomie Master. Certyfikowany Customer Experience Professional akredytowany przez Customer Experience Professional Association.
Absolwent Psychologii w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz Szkoły Facylitatorów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.


“Działalność biznesowa w erze cyfrowej, czyli o tym jak ciągle się uczyć i dlaczego warto wejść w e-commerce”

Justyna Skorupska

Ekspertka rynku e-commerce i specjalistka łączenia świata nowych technologii ze światem biznesu. Mentorka e-biznesowa i trenerka e-biznesu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Od 30 lat funkcjonuje w branżach takich jak e-commerce, sprzedaż B2B, IT, retail, open banking. Współtworzy Digital Bridge Program Mentoringowy dedykowany branży e-commerce.
Od 2013 roku pełni aktywną rolę w ramach Rady Izby Gospodarki Elektronicznej. Jest też autorką popularnej książki wydanej przez Wydawnictwo Naukowe PWN "E-commerce. Strategia. Zarządzanie. Finanse" oraz współautorką kolejnej książki wydanej również przez PWN "B2B e-commerce. Podręcznik menadżera". Została uhonorowana i otrzymała tytuł "Strong Womenin IT" Global Edition dwukrotnie - w roku 2023 jako jedna z 251 kobiet IT na całym świecie oraz w 2021. Wykładowca ALK oraz Uniwerystetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie uczy praktycznych aspektów handlu elektronicznego.

Dlaczego warto wziąć udział
w Masters Evening?

Rozwój biznesu

Uczestnictwo w evencie pozwoli Ci popatrzeć z nowej perspektywy na Twoje wyzwania biznesowe. To świetna okazja do sprawdzenia swoich hipotez biznesowych, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji. Cały zespół Business Masters będzie na miejscu do Twojej dyspozycji. Jesteśmy pewni, że wyjdziesz ze spotkania z wieloma pomysłami, gotowymi do wdrożenia. Co więcej, przez kolejne dni pomożemy Ci praktycznie przetestować zdobyte inspiracje.

Merytoryka

Doświadczeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i będą do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia. Masters Evening to społeczność przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje firmy i osiągają kolejne szczyty biznesowych gór. Merytoryka na najwyższym poziomie od początku do końca eventu.

Moderowany networking

Dbamy o to, żeby każdy uczestnik skorzystał z Masters Evening w 120%. Dlatego biznesowy Sprint360 sprawi, że w krótkim czasie poznasz większość osób na evencie.

10x10

Już następnego dnia po evencie ruszamy do pracy! Przez 10 dni dostajesz od nas konkretne zadania, które pomogą Ci osiągnąć najważniejszy biznesowy cel.

Biznesowy Sprint 360

Wyobraź sobie, że w ciągu 40 minut dostajesz kilkanaście praktycznych porad, inspiracji i kontaktów od dziesięciu doświadczonych przedsiębiorców. Jeśli z nich skorzystasz, mogą być warte realne miliony! Wszystkie dotyczą Twojego największego wyzwania w biznesie. Brzmi nieprawdopodobnie? Na Masters Evening nie znamy tego słowa.

Biznesowe Sprinty360 to wyjątkowy element naszych eventów. Najpierw Ty przedstawiasz swoje wyzwanie innemu przedsiębiorcy, który dzieli się z Tobą pomysłami i doświadczeniami. Masz na to 2 minuty. Następnie Ty pomagasz pokonać wyzwanie swojemu rozmówcy. Masz na to kolejne 2 minuty. W ciągu całego ćwiczenia odbywasz dziesięć sesji jeden-na-jeden. Po zakończeniu masz listę konkretnych pomysłów, gotowych rozwiązań i wyjątkową energię i motywację do pokonania wyzwania z jakim przyszedłeś na event.

Biznesowe Sprinty360 to wymiana doświadczeń w najczystszej postaci!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorcami i konsultantami, każdego dnia wspieramy liderów na drodze do biznesowego mistrzostwa. Każdy z nas zarządza organizacjami różnej wielkości i z różnych branż, dlatego wiemy z własnego doświadczenia jak wielkim wyzwaniem jest skuteczne przywództwo.

Skutecznie wspieramy przedsiębiorców, żeby sprawnie rozwijali swoje firmy, tworzyli lepsze procesy, rośli jako liderzy i wchodzili na kolejne poziomy mistrzostwa biznesowego.

Masters Evening - 16 maja 2024r.

Agenda


18.00

Otwarcie spotkania - Grzegorz Gruza Robert Bronisz

18.15

Wystąpienie Gościa

“Czym jest i dlaczego warto dbać o doświadczenie klienta, niezależnie od wielkości firmy" - Piotr Wojciechowski

18.30

Wystąpienie Gościa

“Działalność biznesowa w erze cyfrowej, czyli o tym jak ciągle się uczyć i dlaczego warto wejść w e-commerce” - Justyna Skorupska

18.45

Inspiracja Business Masters - Grzegorz Gruza

19.00

BusinessSprint360 - dobre praktyki, które prowadzą nas w kierunku wzrostu

19.45

Jak inspiracje przerodzić w działanie - Program 10x10

20.00

Pożywny networking (przekąski i ożywione rozmowy gwarantowane)

Co otrzymasz?

Inspirujący Networking
Najlepszą wiedzę od ekspertów
Metoda 10x10 przez 10 kolejnych dni
Biznesowy Sprint360
Przekąski, Kawa, Herbata
Dedykowana grupa na WhatsApp

MASTERS EVENING

Dołącz do środowiska,
które się wzajemnie wspiera
i robi wspólne biznesy

16 MAJA, GODZ, 18.00
Varsovia Apartamenty (ul. Kasprzaka 31, Warszawa)

© Business Masters 2023

Pamiętaj, liczba miejsc ograniczona!

MASTERS EVENING

16.05.2024

Varsovia Apartamenty
(ul. Kasprzaka 31, Warszawa)

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close