Tomasz Czechowski

konsultant biznesowy
Business Masters sp. z o.o.

Od 16-lat współpracuję z managerami i zarządami organizacji. Prowadzę organizacje biznesowe i projekty od kilkunastu do 120 osób, osiągając coraz większą samodzielność przedsięwzięcia. 

Określam strukturę zespołów, wspieram w definiowaniu pożądanych prac i ich efektu końcowego. Zarządzam ryzykiem. Doradzam w projektach usprawniających efektywność i zwinność pracy. Realizuję warsztaty upraszczające procedury i procesy, uczę agile’a. 

Zarządzałem zespołami w Polsce, Europie (Finlandia, Francja i Niemcy), Azji (Chiny, Indie), oraz USA, w średnich i dużych organizacjach technologicznych. 

Jestem absolwentem studiów magisterskich AGH (Systemy komputerowe), studiowałem zarządzanie i marketing na AGH w Krakowie oraz zrobiłem wiele szkoleń managersko-coachingowych na Uniwersytecie w Kalifornii St.Davis. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie mentora wyższej kardy zarządzającej. Jestem w grupie coachów biznesu Business Masters Sp. z o.o. A także certyfikowanym trenerem Tato.Net 

Prywatnie jestem pozytywnym realistą, mężem jednej żony i ojcem dwóch córek i dwóch synów. W wolnych chwilach chodzę po górach, jeżdżę na nartach, rowerze i spędzam czas na rozmowach z dziećmi. Biegam.