Osiągnąłeś w życiu niebywale dużo. Jesteś człowiekiem sukcesu. Kim jeszcze chcesz się stać?

Poznaj prestiżowy program, który kierowany jest dla najlepszych przedsiębiorców - liderów biznesu. Jedyny taki program na polskim rynku.

Jak często masz okazję porozmawiać z liderami podobnymi do Ciebie, którzy doskonale Cię rozumieją i mają podobne do Twoich doświadczenia i potrzeby?

Udział z naszym programie otworzy przed Tobą nowe perspektywy i pozwolić Ci sięgnąć po to, co dla Ciebie najcenniejsze w gronie fantastycznych ludzi, którzy będą Cię inspirować, wspierać i co najważniejsze - doskonale Cię zrozumieją.

Oceny naszych klientów

Co wyróżnia nasz program na tle konkurencji?

Insert Your Headline or Text

Insert Your Headline or Text

Insert Your Headline or Text

W ciągu kilkunastu lat pracy z liderami biznesu doszliśmy do wspólnego wniosku – im większa organizacja, tym mniej wsparcia doświadcza jej główny lider.

Doświadczenia, które są bliskie wszystkim uczestnikom naszego programu, to ogromna odpowiedzialność, smak wyjątkowych sukcesów i prestiżu, ale też towarzyszące im nieprzeciętne zmęczenie; dbanie o setki zależnych od Ciebie ludzi – często kosztem siebie i swoich bliskich czy wreszcie tłumy obcych ludzi chcących dostać Twoją wizytówkę i zabiegających o chwilę rozmowy.


Bardzo wąska grupa ludzi na świecie zna i rozumie powyższe doświadczenia. Trudno jest dzielić się nimi z osobami, które nie wiedzą, jaką cenę trzeba zapłacić za osiągnięcie sukcesu biznesowego. Stąd tak dobieramy grupę uczestników programu, aby stanowiła dla Ciebie wartość. Relacje, które w niej nawiążesz, mogą być dla Ciebie do końca życia osobistym wsparciem i inspiracją w Twojej drodze po Wyższy Wymiar Sukcesu.


Program opiera się na serii 5 spotkań mastermind, które w ciągu 90 minut pozwolą Ci na wyjątkową dyskusję, refleksję i inspirację.

1.
Rozwój osobisty - kim jestem i jaką drogę przebyłem?

2.
Mój biznes - moja historia sukcesu w biznesie i moje dalsze plany.

3.
Najcenniejsze relacje - rodzina, przyjaciele, wspólnicy, pracownicy.

4.
Ostrzenie piły - jak dbam o samego siebie na różnych płaszczyznach (fizycznie, mentalnie, intelektualnie i społecznie)

5.
Sesja inspirująca - Jaką najlepszą w życiu radę lub inspirację otrzymałem, która miała niezwykłe znaczenie dla mojego rozwoju?

Do każdej sesji otrzymasz inspirujące materiały, które pozwolą Ci zobaczyć temat spotkania z różnych perspektyw.

Uwaga, ten program
nie jest dla wszystkich.

Czego nie otrzymasz w naszym programie:

Nikt z prowadzących nie powie Ci kim powinieneś być, co powinieneś robić lub jak powinieneś żyć.
Ten program nie jest dla wszystkich. Każda grupa składa się ze świadomie dobranych 6 uczestników, którzy mogą dać sobie nawzajem zrozumienie i wartość.

Co otrzymasz dołączając do programu?

Prowadzący, poprowadzą spotkania bazując na pytaniach i uczestnicząc w dzieleniu się doświadczeniami jak prezes z prezesem.
Spotkania odbywają się w regularnych odstęp raz na tydzień o stałej porze. Pierwsze i ostatnie ma charakter spotkania na żywo, środkowe są w formie online.
Za sekretem skuteczności programu stoi nasz unikalny proces - grupa mastermind - którą prowadzimy w oparciu o swoje 20 letnie doświadczenie w pracy z liderami oraz inspirację, jaką otrzymaliśmy od światowego lidera w dziecinie przywództwa - Johna C. Maxwell'a.

Prowadzący

Robert Bronisz

prezes zarządu ABM Greiffenberger Polska, wiceprezes zarządu Business Masters

Moją misją jest wsparcie w rozwoju kluczowych osób w organizacji, wpływając na ponadprzeciętny rozwój biznesu we wszystkich jego obszarach.

Od 22 lat tworzę zespoły osiągające spektakularne sukcesy w przemyśle produkcyjnym. Zdobywałem swoje doświadczenia w różnorodnych dziedzinach, takich jak branża spożywcza, motoryzacyjna, budowlana, odlewnicza czy elektromaszynowa, pracując w całej Europie dla globalnie rozpoznawalnych marek takich jak Lubella, Huttenus - Albertus, Ball Packaging, Armatura, czy ABM Greiffenberger.

Wielokrotnie brałem udział lub osobiście zarządzałem projektami „greenfield” mającymi na celu stworzeniu nowej fabryki produkcyjnej, w skład których wchodziło projektowanie nowych procesów produkcyjnych i budynków oraz dostosowanie ich do lokalnych warunków prawno – przestrzennych. Będąc odpowiedzialnym za proces realizacji projektu, zatrudnienia personelu, szkolenia i uruchomienia produkcji w nowych lokalizacjach miałem wpływ na wszystkie aspekty rozwoju firmy.

Zarządzałem ponad 1000 osobowymi zakładami produkcyjnymi, jak również rozwijałem biznes rozpoczynając pracę z kilkoma osobami, doprowadzając firmę do wielkości ponad 350 osób, wielokrotnie zwiększając jej obrót.

Jestem absolwentem studiów magistersko - inżynieryjnych Uniwersytetu Przyrodniczego wydziału Inżynieria Żywności i specjalnością projektowania spożywczych linii produkcyjnych.

Jako osoba zaangażowana społecznie pełnię funkcję Prezesa Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa, wiceprezesa Lubelskiego Klubu Biznesu, członka zarządu Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, czy członka komisji Spraw Zagranicznych Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Od 5 lat wspieram duże, średnie i małe firmy w rozwoju, jako praktyk i certyfikowany mentor.

Prywatnie dumny ojciec dwóch córek i niezmiennie od prawie trzech dekad zakochany w swojej żonie. Siatkówka, nurkowanie i ogólnie uprawianie sportu to moja pasja, którą dzielę z rodziną i wieloma przyjaciółmi.

Grzegorz Gruza

prezes zarządu Business Masters

Od 19 lat jestem przedsiębiorcą, konsultantem i strategiem biznesu. Doradzam, prowadzę szkolenia i mentoring, które wspierają przedsiębiorców i menadżerów we wzroście ich biznesów.

Mam własne, bogate doświadczenie biznesowe w następujących branżach: doradczo-szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej oraz IT. Jedna z moich spółek działa od 8 lat bez mojego zaangażowania operacyjnego, na wysokiej marży i stale podnosi roczny obrót.

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPA Lublin), studiowałem na kierunku MBA (Business Center Club/Erasmus University).

Posiadam kompetencje mentora biznesu potwierdzone certyfikatem. Jestem też certyfikowanym coachem i trenerem przywództwa JOHN MAXWELL TEAM.

Skutecznie doradzam zarówno małym jak i średnim firmom w fazie wzrostu i rozwoju. Pracuję doradczo-szkoleniowo z dużymi organizacjami w Polsce i za granicą. Prowadzę zajęcia na studiach menadżerskich.

Prywatnie jestem życiowym optymistą. Mężem jednej żony i ojcem trzech córek. W wolnych chwilach staję się taternikiem i narciarzem, kocham godziny spędzone na desce windsurfingowej oraz w powietrzu na paralotni.

ZAREZERWUJ MIEJSCE W PROGRAMIE

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje?

Robert Bronisz

wiceprezes zarządu Business Masters sp. z o.o.

© 2022 BusinessMasters

×
×

Koszyk