Beata Lipska

Beata Lipska

konsultant biznesowy
wiceprezes zarządu Business Masters sp. z o.o.

Moją misją jest pomaganie innym w osiąganiu celów bez względu na pojawiające się po drodze wyzwania. Od 2007 roku zajmuję stanowiska managerskie i tworzę zespoły marzeń osiągające spektakularne sukcesy. Pomagam odkryć i docenić siłę współpracy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych branżach, a wśród firm, z którymi współpracowałam, są m.in. Polska Grupa Farmaceutyczna, Proama, Orange i Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wprowadziłam firmę zagraniczną na polski rynek, tworzyłam od podstaw struktury call center, budowałam i rozwijałam sieci sprzedaży w oparciu o model partnerski, zarządzałam flotą transportową i strukturami magazynowymi obsługującymi kilkadziesiąt tysięcy unikalnych produktów.

Od ponad 20 lat zajmuję się rozwojem osobistym. Prowadzę szkolenia specjalistyczne, tworzę procedury, udoskonalam procesy w firmach. Wierzę, że aby skutecznie wspierać innych, sama też muszę się stale rozwijać. Jestem magistrem socjologii, ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi, coaching i mentoring, grafika komputerowa, a także wiele innych szkoleń, m.in. ekonomicznych. W swojej pracy często wykorzystuję coaching i wciąż doskonalę się w tym obszarze. Jestem przekonana, że to klient najlepiej zna swoje potrzeby, a odpowiednie pytania mogą mu pomóc w wyznaczeniu konkretnych celów i znalezieniu drogi do ich osiągnięcia.

Jestem zaangażowana społecznie. W 2018 roku powołałam do życia fundację wspierającą i promującą działania artystyczne, teatralne, kulturalne i edukacyjne.

Prywatnie jestem matką dwójki cudownych dzieci i żoną wspaniałego mężczyzny.