Opinie

Nieocenione jest to, że Grzegorz Gruza jest katalizatorem działań. Nie wywiera wpływu, a słucha i wspiera nasze decyzje. Cenię go za duże ambicje, ogromną skuteczność w działaniu i wysoki poziom organizacji pracy.

ARTUR PRZYBYŚ, PREZES ZARZĄDU BIURO EKSPERTYZ SĄDOWYCH SP. Z O.O.

Nasz współpraca z Grzegorzem Gruzą dotyczyła wsparcia naszego procesu sprzedaży z poziomu strategii oraz kompetencji miękkich. Na zmieniającym się rynku poczuliśmy potrzebę obiektywnego spojrzenia kogoś kompetentnego, tak trafiliśmy na Grzegorza. Know-how które wypracowaliśmy i wdrożyliśmy dzięki Grzegorzowi, dało nam nową perspektywę w działaniu oraz energię, z którą mogliśmy skuteczniej dotrzeć do szerszej grupy Klientów i zaoferować im naszą praktyczną pomoc. 

Polecam Grzegorza z Jego wiedzą, doświadczeniem i energią. Oby więcej takich osób na rynku doradczo-szkoleniowym.

Marcin Mieńkowski, Senior Partner w Phinance S.A.

Grzegorz Gruza – przewodnik po zmianie, wnikliwy obserwator i innowator. Profesjonalista nie obawiający się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać w rozwoju ludzi i ich firmy, a jednocześnie człowiek wnoszący do relacji szacunek, serdeczność i humor. Budowanie, wspieranie, ulepszanie i pomaganie innym, to przestrzeń, z której Grzegorz czerpie swoją życiową i zawodową satysfakcję, zarażając nią innych. To jednocześnie ogromna przyjemność, płynąca z pracy z tym wysokiej klasy profesjonalistą. Serdecznie polecam! 

Iwona Polkowska, Prezes The John Maxwell Team Poland

Decyzja o podjęciu współpracy z Grzegorzem Gruzą nie była łatwa, bo pomyślałem: co On może wiedzieć o moim biznesie? Zaryzykowaliśmy i już teraz widzę, że było warto.  Spojrzenie z boku na firmę pomogło mi dostrzec nasze silne strony, ale też obszary w których musimy dokonać zmian aby dalej się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Na bieżąco wprowadzamy zmiany i efektywne narzędzia współpracy, aby skutecznie zarządzać procesami w firmie. Teraz wiem, że bez pomocy Grzegorza dochodzilibyśmy do tego miesiącami, a może dłużej….

Współpraca z Grzegorzem pozwoliła też nam dostrzec nowe szanse rozwoju na rynku poprzez wyznaczenie nowej strategii działania w oparciu o analizę rynku, a także dopasowanej do oczekiwań klientów i wykorzystującej w pełni potencjał i zasoby firmy.

Stanisław Więch, Prezes CEWAR Sp. z o. o.

Na podkreślenie zasługuje trafne odczytanie przez Grzegorza Gruzę aspiracji, misji oraz jego efektywna pomoc w realizowaniu celów strategicznych. Rekomenduję jego osobę, szczególnie do powierzenia mu odpowiedzialnych zadań w projektach innowacyjnych, startupach oraz w poszukiwaniu nowych modeli operacyjnych i reorganizacji pracy przedsiębiorstw. 

DR DARIUSZ CUPIAŁ, ZAŁOŻYCIEL TATO.NET