Robert Bronisz

Robert Bronisz

partner Business Masters Sp. z o.o.

Moją misją jest wsparcie w rozwoju kluczowych osób w organizacji, wpływając na ponadprzeciętny rozwój biznesu we wszystkich jego obszarach.

Od 22 lat tworzę zespoły osiągające spektakularne sukcesy w przemyśle produkcyjnym. Zdobywałem swoje doświadczenia w różnorodnych dziedzinach, takich jak branża spożywcza, motoryzacyjna, budowlana, odlewnicza czy elektromaszynowa, pracując w całej Europie dla globalnie rozpoznawalnych marek takich jak Lubella, Huttenus – Albertus, Ball Packaging, Armatura, czy ABM Greiffenberger.

Wielokrotnie brałem udział lub osobiście zarządzałem projektami „greenfield” mającymi na celu stworzeniu nowej fabryki produkcyjnej, w skład których wchodziło projektowanie nowych procesów produkcyjnych i budynków oraz dostosowanie ich do lokalnych warunków prawno – przestrzennych. Będąc odpowiedzialnym za proces realizacji projektu, zatrudnienia personelu, szkolenia i uruchomienia produkcji w nowych lokalizacjach miałem wpływ na wszystkie aspekty rozwoju firmy. Zarządzałem ponad 1000 osobowymi zakładami produkcyjnymi, jak również rozwijałem biznes rozpoczynając pracę z kilkoma osobami, doprowadzając firmę do wielkości ponad 350 osób, wielokrotnie zwiększając jej obrót.

Jestem absolwentem studiów magistersko – inżynieryjnych Uniwersytetu Przyrodniczego wydziału Inżynieria Żywności i specjalnością projektowania spożywczych linii produkcyjnych.

Jako osoba zaangażowana społecznie pełnię funkcję Prezesa Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa, wiceprezesa Lubelskiego Klubu Biznesu, członka zarządu Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, czy członka komisji Spraw Zagranicznych Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Od 5 lat wspieram duże, średnie i małe firmy i zarządy w rozwoju, jako praktyk i certyfikowany mentor.

Prywatnie dumny ojciec dwóch córek i niezmiennie od prawie trzech dekad zakochany w swojej żonie. Siatkówka, nurkowanie i ogólnie uprawianie sportu to moja pasja, którą dzielę z rodziną i wieloma przyjaciółmi.