Akademia Liderów Business Masters​

Growth Lions

Kompetentni i skuteczni managerowie dla Twojego biznesu. ​

Przyspiesz usamodzielnienie i rozwój swojej firmy​ oraz zyskaj więcej czasu na to, co dla Ciebie naprawdę ważne.​

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK WART MILIONY

Jak zmienić swoją firmę w samodzielny automat
i mieć więcej czasu niż kiedykolwiek.

Poznaj 4 etapy: Od nerwówki do biznesu na autopilocie!

cropped-business-masters-1-1.png
Wprowadzenie firmy na rynek i przejście z poziomu małej, przez średnią po dużą to mistrzostwo. Udaje się to tylko tym liderom, którym nie zabrakło wytrwałości, wyczucia rynku, ambicji i pokory.
Potrafimy skutecznie wspierać w rozwoju mikrofirmy, firmy małe i średnie tak, aby stały się duże. Pomagamy liderom biznesu przechodzić przez 4 kolejne stopnie samodzielności organizacji.
Przedsiębiorcy na różnych etapach rozwoju swojego biznesu potrzebują dedykowanych i sprawdzonych w praktyce rozwiązan. Pomaganie im to nasze pasja.
Jeśli masz małą firmę i chcesz ją rozwiną, nasz zespół powstał z myślą o Tobie. A jak już urośnie i będziesz chciał ją usamodzielnić – odsunąć się od operacji i zarządzać nią z perspektywy nadzorczej – to dojdziemy z Tobą także do tego momentu. Zapraszamy do wspólnej wędrówki po biznesowe szczęście i wolność.

Pracowaliśmy z menadżerami poniższych firm:

W CZYM MOŻEMY CI POMOC

Każda firma jest inna, każda wymaga indywidualnego podejścia. Są jednak obszary, które w każdej firmie mają kluczowe znaczenie.

Samodzielność organizacji

Uwolnij się od działań operacyjnych, zacznij cieszyć się spółką, która rozwija się i zarabia bez Twojej obecności.

Rozwój strategiczny

Skoncentruj się na tym co jest Waszą silną stroną, co docenia rynek. Rozwiń firmę do skali dużej organizacji.

Efektywny zespół

Wyzwól w Twoim zespole pełny potencjał, który spowoduje, że Twoi pracownicy będą zadowoleni i efektywni jak nigdy dotąd.

Maksymalizacja sprzedaży

Wprowadź proste i sprawdzone rozwiązania, które sprawią, że wyniki Twojej sprzedaży będą rosły. Zrób to w kilku prostych ruchach.

Nadzór finansowy

Wprowadź rozwiązania, które pozwolą Ci na pełny wgląd i pełną kontrolę nad każdą złotówką, którą w spółce zarabiasz, wydajesz czy inwestujesz.

Ekspansja zagraniczna

Wejdź ze swoim produktem czy usługą na rynki zagraniczne, zdobądź nowych partnerów, kontrakty i możliwości, których nie znajdziesz na rynku krajowym. Rośnij biznesowo.

Nasze rozwiązania

Produkty

Obrazek przedstawia dłoń trzymającą długopis, ktora analizuje wykres narysowany na kartce

Test Kondycji Firmy


Sprawdź jak działa Twoja firma w 8 kluczowych obszarach. Gdzie są Wasze najsilniejsze strony i nad czym warto popracować. Omów z nami wyniki i rozważ wdrożenie rekomendacji, jaki Ci zaproponujemy.

obrazek przedstawia kobietę i mężczyznę stojących przy tablicy. Analizują dane, które są rozrysowane na tablicy.

Sesja strategiczna dla zarządu

Popatrz na spółkę z innej perspektywy. Zweryfikuj lub doprecyzuj swoje cele i potencjał. Sprawdź na ile aktualny rynkowo jest Twój obecny model biznesowy. Zrób przed sesją Test Kondycji Firmy - bezpłatnie.

obrazek przedstawia stojącą przy tablicy kobietę, która przeprowadza sesję coachingową dla mężczyzny siedzącego obok na krześle

Mentoring indywidualny


Chcesz popracować indywidualnie nad Twoim biznesem? A może widzisz potrzebę rozwoju swoich kompetencji liderskich lub menadżerskich? Jeśli tak ,to cykl 6 sesji indywidualnych będzie dla Ciebie wartościową inwestycją.

Zdjęcie przedstawia dłonie ludzi, ułożone jedna na drugiej. W tle znajdują się dokumenty i laptop.

Projekt transformacyjny

Twoim celem jest wprowadzenie firmy na wyższy poziom samodzielności? Chcesz generować lepsze wyniki w swoim biznesie, jednocześnie osobiście mniej w nim pracować? Pomożemy Ci sprawnie przeprowadzić firmę przez etap zmiany. Dzięki transformacji, nabierze ona większej sprawności.

Ekspansja zagraniczna

Udana transformacja często rozbudza apetyt na więcej. Pomożemy Ci znaleźć partnerów handlowych na rynkach zagranicznych. Nauczymy Twój dział marketingu jak sprawnie realizować działania growth hacking’u. Wprowadzimy Twoje produkty na nowe rynki.

Business Masters CLUB

Budujemy społeczność firm średniej wielkości, które chcą sięgać po więcej. Jesteśmy przekonani, że najlepiej jest rozwijać się w gronie ludzi, którzy mają podobne cele i różne doświadczenia. W ramach BM Club inicjujemy wymianę doświadczeń i kontaktów.

Nasze "Dlaczego"

Jesteśmy społecznością liderów biznesu. Skutecznie wspieramy w rozwoju osoby wpływowe, które pozytywnie kształtują jakość życia milionów ludzi.

Inspirujemy do wzrostu. Codziennie.

Wierzymy, że szczęśliwi liderzy – którzy służą innym – kreują lepszy, wolny świat.
To od nich zaczyna się zmiana.

Jakiś tytuł - "Produkty premium" ?

Internacjonalizacja | Ekspansja 4.0

Dlaczego właśnie teraz?

Jak wpływa na Ciebie niestabilność lokalnego rynku? Czy chcesz chronić dobro swojej firmy otwierając nowe rynki? Wiele firm chroni się przed tymczasowy niestabilnością Polskiego rynku, docierając na nowe rynki.
Jak to wygląda?
Pomagamy polskim firmom średniej wielkości rozpocząć podróż z ekspansją zagraniczną, pracujemy ramię w ramię kilka godzin tygodniowo przez 4-6 tygodni, wraz z zespołem, aby zrewolucjonizować ich zasięg i pomóc im w interakcji/ dotarciu do realnych potencjalnych nowych klientów. Zobowiązuje to zespół do pracy z nowymi i bardziej efektywnymi możliwościami sprzedaży B2B.
Wynik
Twój zespół będzie aktywował więcej nowych klientów za granicą, zrozumie jak naprawdę działa zabójcza sprzedaż B2B.
Szczegóły
Czas trwania: Zaczynając od 6 miesięcy

Cena: od 3 875 PLN miesięcznie + VAT

Hiperproduktywność 4.0


Dlaczego właśnie teraz?

Czy wydajność w Twojej firmie jest niska? Palisz pieniądze z wszystkimi pracownikami, którzy zamiast szukać nowych klientów patrzą w swoje telefony.
Jak to wygląda?
Jest to bardzo przełomowe rozwiązanie, w którym uczymy Twój zespół projektowania działań o dużym wpływie, instruujemy zespół jak wykonywać je szybciej i lepiej, wreszcie monitorujemy i śledzimy to, co robią na co dzień. Opierając się na bardzo ważnych metodach hakowania produktywności, używanych przez CEO Apple, Nike, Nasa, królewskiej rodziny, a nawet NATO.
Wynik
Gwarantujemy, że zwiększymy produktywność Twoją i Twoich zespołów sprzedażowych lub marketingowych, będą one w stanie znaleźć więcej klientów i być wysoce ponadprzeciętne.
Szczegóły
Czas trwania: od 6-8 tygodni

Obejmuje: 2 godzinne cotygodniowe sesje z całym zespołem, a także 2x osobiste sesje z każdym z członków zespołu (Maks. 8)

Cena: od 7 975 PLN + VAT

Marketing B2B 4.0


Dlaczego właśnie teraz?

Dlaczego nie masz nowych odpowiedzi lub nowych klientów?
Możemy wdrożyć najlepsze praktyki Doliny Krzemowej i pomóc Ci zaprojektować dużo bardziej skuteczne kampanie, oparte na zrozumieniu Twoich najlepszych klientów i dobraniu do tego odpowiednich narzędzi. Kampanie B2B są zupełnie inne niż B2C czy B2G, czy wiesz jak rozmawiać z decydentami wysokiego szczebla?

Jak to wygląda?
Przez 4-6 tygodni, wraz z zespołem, będziemy pracować ramię w ramię, aby uruchomić kampanie, podrasować i wprowadzić kilka hacków, zidentyfikujemy 3 największe problemy zespołu i pomożemy im wybrać 3 z 12 narzędzi, które usprawnią, monitorują i zrewolucjonizują sposób prowadzenia marketingu.
Wynik
Kampanie, branding i sposób komunikacji z klientami będą o wiele bardziej skuteczne, mając na celu stworzenie sposobu na identyfikację nowych projektów i dotarcie do bardzo wyspecjalizowanej grupy odbiorców.
Szczegóły
Czas trwania: od 6-8 tygodni
Obejmuje: 2 godzinne cotygodniowe sesje z całym zespołem, a także 2x osobiste sesje z każdym z członków zespołu (Maks. 8)
Cena: od 5 875 PLN + VAT

Skorzystaj z BEZPŁATNego kursu

Jak zwiększyć sprzedaż o 33% w skali roku bez marnowania czasu, energii i pieniędzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych*

Opinie

Nieocenione jest to, że Grzegorz Gruza jest katalizatorem działań. Nie wywiera wpływu, a słucha i wspiera nasze decyzje. Cenię go za duże ambicje, ogromną skuteczność w działaniu i wysoki poziom organizacji pracy.
Artur Przybyś
Prezes Zarządu Biuro Ekspertyz Sądowych sp z o.o.
Nasza współpraca z Grzegorzem Gruzą dotyczyła wsparcia naszego procesu sprzedaży z poziomu strategii oraz kompetencji miękkich. Na zmieniającym się rynku poczuliśmy potrzebę obiektywnego spojrzenia kogoś kompetentnego, tak trafiliśmy na Grzegorza. Know-how które wypracowaliśmy i wdrożyliśmy dzięki Grzegorzowi, dało nam nową perspektywę w działaniu oraz energię, z którą mogliśmy skuteczniej dotrzeć do szerszej grupy Klientów i zaoferować im naszą praktyczną pomoc. Polecam Grzegorza z Jego wiedzą, doświadczeniem i energią. Oby więcej takich osób na rynku doradczo-szkoleniowym.
Marcin Mieńkowski
Senior Partner w Phinance s.a.
Grzegorz Gruza - przewodnik po zmianie, wnikliwy obserwator i innowator. Profesjonalista nie obawiający się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać w rozwoju ludzi i ich firmy, a jednocześnie człowiek wnoszący do relacji szacunek, serdeczność i humor. Budowanie, wspieranie, ulepszanie i pomaganie innym, to przestrzeń, z której Grzegorz czerpie swoją życiową i zawodową satysfakcję, zarażając nią innych. To jednocześnie ogromna przyjemność, płynąca z pracy z tym wysokiej klasy profesjonalistą. Serdecznie polecam!
Iwona Polkowska
Prezes The John Maxwell Team Poland
Decyzja o podjęciu współpracy z Grzegorzem Gruzą nie była łatwa, bo pomyślałem: co On może wiedzieć o moim biznesie? Zaryzykowaliśmy i już teraz widzę, że było warto. Spojrzenie z boku na firmę pomogło mi dostrzec nasze silne strony, ale też obszary w których musimy dokonać zmian aby dalej się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Na bieżąco wprowadzamy zmiany i efektywne narzędzia współpracy, aby skutecznie zarządzać procesami w firmie. Teraz wiem, że bez pomocy Grzegorza dochodzilibyśmy do tego miesiącami, a może dłużej…. Współpraca z Grzegorzem pozwoliła też nam dostrzec nowe szanse rozwoju na rynku poprzez wyznaczenie nowej strategii działania w oparciu o analizę rynku, a także dopasowanej do oczekiwań klientów i wykorzystującej w pełni potencjał i zasoby firmy.
Stanisław Więch
Prezes CEWAR Sp. z o. o.

Najnowsze artykuły

Zapisz się na BEZPŁATNY kurs

Jak zmienić przeciętnych pracowników w mistrzowski zespół?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych*